Menu
O nás

Remarkplast compounding a.s.

Remarkplast compounding a.s. je obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom compoundov, re-compoundov a regranulátov. Ako dcérska spoločnosť nadväzujeme na dlhoročné obchodné skúsenosti získané pri práci pod záštitou pôvodnej spoločnosti Remarkplast Slovakia s.r.o. Naďalej chceme patriť medzi významných dodávateľov, využívať vybudované know-how, moderné technické a technologické zázemie a profesionalitu našich spolupracovníkov.

Naším hlavným cieľom je zastrešiť kvalitné výrobky pod silnú obchodnú značku a vytvoriť adakvátnu obchodnú a marketingovú podporu našim súčasným i novým zákazníkom. Práve v tejto oblasti Vám ponúkame nové obchodné portfólio. Nová produktová rada sa stala už v niekoľkých projektoch v oblasti automotive plnohodnotnou alternatívou k bežne používaným regranulátom. Výrobky sú tu dodávané pod novou obchodnou značkou Remarkplast compounding a.s.

Záleží nám na tom, aby bolo meno Remarkplast compounding a.s. vždy spájané len s kvalitou, odbornosťou, progresivitou, ústretovosťou a celkovou spokojnosťou zákazníkov.

Sme pripravení Vám poskytnúť doplňujúce informácie o našej spoločnosti a kedykoľvek sa s Vami stretnúť. Boli by sme radi, keby ste po našich stretnutiach dospeli k názoru, že naša spoločnosť Remarkplast compounding a.s. je práve tou spoločnosťou, s ktorou chcete realizovat svoje projekty.

Certificate ISO 9001:2015 (PDF - 1.23 MB)
Certificate ISO 14001:2015 (PDF - 1.23 MB)